Markamız ile büyüyen ve gelişen bir Ekibiz

Ergomak Makina, 2018 senesinde POWERMIX alçı sıva makineleri ve yedek parça ürünlerinin satış-pazarlama, servis ve bakım faaliyetlerini yürütmek üzere İstanbul’da kurulmuştur.

Ergomak Makina,Türkiye çapında oluşturduğu seçkin müşteri ağı ve güçlü ekibiyle çok sayıda projelere çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktadır.

Ergomak Makina olarak misyonumuz, vizyonumuz, değerlerimiz ve kalite politikamıza bağlı olarak temel amacımız; yapı sektöründe; alçı sıva makinaları ve yedek parçaları pazarını genişletmek, dünya standartlarındaki ürünlerimizi, kaliteli hizmetle müşterilerimize, proje ve şantiyelere ulaştırmaktır.

Yapı sektöründe kalitenin öneminin bilincinde olan Ergomak Makina, müşteri başarısı ve memnuniyeti üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir.

Ergomak Makina’nın temel hedefi, üstün hizmetle ve stratejik işbirliği ile başarıya ulaşmaktır.

Ergomak Makina, yapı sektörünün ihtiyacı olan teknik ürünleri, müşteri memnuniyeti odaklı ve çözüm ortağı olarak kendini geliştirmektedir.

 

Ergomak Makina,sattığı ürünlerde ve verdiği hizmette müşteri memnuniyeti ve mükemmellik ilkesine bağlı olarak çalışmalarını sürdürmekte ve gelişmeye devam etmektedir. Ergomak Makine’nin en son gerçekleştirdiği projelerinden biri olan www.ergomakmakina.com siz çok değerli müşterilerimize internet üzerinde hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

E-Ticaret sitemiz’de alçı sıva makineleri, helezon miller, makine yedek parçaları, el aletleri ve inşaat malzemelerine dair çok sayıda ürünü çok uygun fiyatlarla bulabilir ve kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

www.ergomakmakina.com 'u tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.